TAPETY

O nas

topbanner

Foldecor Sp. z o.o.

kim jesteśmy?

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych. W naszych fabrykach powstają komponenty do kuchni, łazienek, mebli biurowych, kanap oraz sof. Jako hurtownia, oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowany do potrzeb różnych odbiorców. Działamy na terenie Polski i Europy, na co dzień dbamy o to, by zapewnić najwyższą jakość produktów i kompleksową obsługę Klienta.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma istnieje od 2019 roku, zajmujemy się dostarczaniem produktów meblowych do:

  • fabryk,
  • zakładów,
  • sklepów,
  • hurtowni.
  • i sieci handlowych na terenie Polski i Europy.

W czasie długoletniej pracy zbudowaliśmy markę, która niezmiennie kojarzy się Klientom z wysoką jakością produktów, fachową obsługą i atrakcyjnym wzornictwem. Stale unowocześniamy i rozszerzamy naszą ofertę, aby jeszcze lepiej dostosować się do Twoich potrzeb i do zmieniającego się rynku.

Dlaczego my?

Od wielu lat zajmujemy się produkcją komponentów do kuchni, łazienek, mebli biurowych, kanap oraz sof. Przez ten czas wielokrotnie zmienialiśmy swój asortyment, aby jak najlepiej dostosować go do trendów zmieniającego się świata. Nie zmieniliśmy jednak podejścia do naszych Klientów — dostarczanie produktów wysokiej jakości i pozytywne budowanie relacji, to dla nas najważniejsze wartości. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, w jaki sposób możemy wesprzeć Twój biznes.

img

Zobacz naszą ofertę,
skontaktuj się z nami i złóż zamówienie

Skontaktuj się